«Лускунчик-смакунчик», Запорожье

«Лускунчик-смакунчик» підтримує юних науковців

Діти - це наше  майбутнє, саме тому компанія «Лакомка 2010» ТМ «Лускунчик-смакунчик» підтримує юних науковців.

З метою підвищення загального рівня правової освіти, формування у дітей та молоді поваги до  права, популяризації правових знань серед учнівської молоді та правового виховання юних громадян України, Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області 10 грудня 2016року проводиться обласний турнір юних правознавців (Згідно наказу Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 21.10.2016р. №0771).

Турнір проводиться на базі державного вищого навчального закладу «Запорізький  національний університет» Міністерства освіти і науки України.

 

У турнірі беруть участь 25 команд із загальноосвітніх, професійно-технічних начальних закладів та коледжів м.Запорізької області.

Урочисте відкриття турніру заплановано о 10:00год. у приміщенні 2 корпусу ЗНУ (вул.Жуковського, 66-б, актова зала) та «турнірні бої» відбудуться у приміщенні 5 корпусу ЗНУ (пр.Соборний, 74).

Кращі з кращих отримають смачні та корисні подарунки від ТМ «Лускунчик-смакунчик». Бажаємо Вам перемог у турнірі та житті.